Internetowy sklep z herbatą

Polski  English  

Koszyk:
0 ...Produkt(y)

Nowy sklep internetowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowujemy nowy sklep internetowy, w którym będziesz mógł płacić w dowolny sposób bezpośrednio w trakcie zamówienia. Zintegrujemy też kilka różnych opcji wysyłki i zmienimy rodzaj wyświetlanych cen (nie trzeba będzie obliczać ceny poprzez dodawanie różnych składników:).
Wszystko to oraz odnowiona grafika i zmieniona funkcjonalność strony ma na celu ułatwienie dokonywania zakupów. Aby skorzystać z usług nowego sklepu należy założyć nowe konto klienta w nowym sklepie - niestety nie udało nam się przenieść bazy klientów.
Zapraszamy do nowego sklepu:)
Zespół ŚWIATA HERBAT
Kategorie
Wyszukiwanie
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
Wyszukiwanie Zaawansowane
rzetelna firma
 
Firma godna zaufania
Wysyłka i Zwroty
Paczki wysyłamy za pośrednictwem Kuriera DHL od poniedziałku do piątku.
Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych.
Jeśli płacisz przelewem paczkę wysyłamy po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.
Natychmiast po wysłaniu Twojego zamówienia poinformujemy Cię o tym e-mailem.
W celu ułatwienia dostarczenia paczki proponujemy podawanie adresu dostawy do miejsca pracy.
Koszt dostawy po przedpłacie to 15,00zł na terenie Polski.
Koszt wysyłki "za pobraniem" to 20,00zł na terenie Polski.
Koszty przesyłki poza granicę Polski są ustalane indywidualnie.

PRZELEW
Za zamówiony towar możesz zapłacić przelewem, wysyłając należność na nasze konto.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

GOTÓWKA PRZY ODBIORZE
Wybierając formę zapłaty "za pobraniem" za paczkę zapłacisz przy jej odbiorze.

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Jeśli jednak przesyłka nie dotarła do Ciebie w przewidywanym czasie skontaktuj się z nami. Obsługa klientów to dla nas priorytet.

ZWROTY
Na podstawie Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Rozdział 2, Art. 7.1.) Konsument (Kupujący) ma prawo w terminie 14 dni od daty wydania towaru odstąpić od umowy bez podania przyczyny odstąpienia. Jest to możliwe tylko w przypadku gdy produkt nie jest zniszczony lub w żaden sposób użytkowany. O zamiarze zwrotu towaru należy poinformować Sklep poprzez wysłanie wiadomości e-mail, będącego oświadczeniem o odstąpieniu. Przekroczenie terminu będzie podstawą do nieuwzględnienia odstąpienia od umowy. Zwracany artykuł należy wysłać na swój koszt na adres:

Sklep "Świat Herbat"
Pl. Roweckiego 1, Hala Targowa lok.5
39-400 Tarnobrzeg

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera. Kupujący powinien odmówić przyjęcia uszkodzonej przesyłki.

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa Kupujący. W przypadku zwrotu towaru, Kupującemu jest zwracana wartość pieniężna odesłanego towaru wynikającego z zamówienia, jednakże koszty wysyłki pierwotnego zamówienia są przeliczane ponownie i od zwracanej kwoty jest potrącona różnica kosztów wysyłki.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000r. (Dz. U. nr 22 poz.271).
Kontynuuj
Producenci

Warunki sprzedaży i regulamin
Promocje
Kafetiera moka 6tz Alu żółta

Kafetiera moka 6tz Alu żółta
47,00zł        35,00zł